Sunset Park – Infores Developer
Logo Sunset Park

Już niedługo Przemyśl będzie jeszcze piękniejszy!

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią standardu wykończenia czy wyposażenia objętego naszą ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych.

Sunset. Budynek A. Strona zachodnia.

Sunset. Budynek A. Strona zachodnia.

Wybierz kondygnację, aby zobaczyć listę mieszkań.

I Piętro. Budynek A. Strona zachodnia. II Piętro. Budynek A. Strona zachodnia. III Piętro. Budynek A. Strona zachodnia. IV Piętro. Budynek A. Strona zachodnia. V Piętro. Budynek A. Strona zachodnia.

I Piętro. Budynek A. Strona zachodnia.

II Piętro. Budynek A. Strona zachodnia.

Lista dostępnych mieszkań:

III Piętro. Budynek A. Strona zachodnia.

Lista dostępnych mieszkań:

IV Piętro. Budynek A. Strona zachodnia.

Ostatnie wolne mieszkanie:

V Piętro. Budynek A. Strona zachodnia.

Lista dostępnych mieszkań:


Sunset. Budynek A. Strona wschodnia.

Sunset. Budynek A. Strona wschodnia.

Wybierz kondygnację, aby zobaczyć listę mieszkań.

I Piętro. Budynek A. Strona wschodnia. II Piętro. Budynek A. Strona wschodnia. III Piętro. Budynek A. Strona wschodnia. IV Piętro. Budynek A. Strona wschodnia. V Piętro. Budynek A. Strona wschodnia.

I Piętro. Budynek A. Strona wschodnia.

II Piętro. Budynek A. Strona wschodnia.

III Piętro. Budynek A. Strona wschodnia.

IV Piętro. Budynek A. Strona wschodnia.

Lista dostępnych mieszkań:

V Piętro. Budynek A. Strona wschodnia.

Lista dostępnych mieszkań:


Sunset. Budynek B.

Sunset. Budynek B.

Wybierz kondygnację, aby zobaczyć listę mieszkań.

I Piętro. Budynek B. II Piętro. Budynek B. III Piętro. Budynek B. IV Piętro. Budynek B. V Piętro. Budynek B.

II Piętro. Budynek B.

III Piętro. Budynek B.

IV Piętro. Budynek B.

Lista dostępnych mieszkań:

V Piętro. Budynek B.

Lista dostępnych mieszkań:

Miło nam poinformować Państwa o naszej najnowszej ofercie na rynku mieszkaniowym w Przemyślu. Jak to już jest w zwyczaju, inwestycja, którą rozpoczynamy charakteryzuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją i niebanalną nowoczesną architekturą. Osiedle „SunSet PARK”, bo tak nazywa się nasze przedsięwzięcie deweloperskie położone jest w bardzo lubianej przez mieszkańców części dzielnicy Zasanie, przy ul. Bielskiego w Przemyślu. Bliskość centrum, atrakcyjne położenie na południowej części wzgórza, otaczająca zieleń i pełna infrastruktura osiedlowa to nie wszystkie jego atuty. Naszą inwestycję będzie wyróżniać także najwyższy z dotychczas oferowanych standard techniczny mieszkań. Ostatni etap zmian przepisów dotyczących warunków technicznych, jakim muszą odpowiadać budynki obowiązujących od 2021 r. wprowadził m.in. nowe wymogi w zakresie izolacyjności współczynników ciepła dla ścian, dachów, okien i drzwi. Zmiany te wymuszają na inwestorach zastosowanie nowych rozwiązań izolacji termicznej oraz wybór odpowiedniego systemu grzewczego. Wszystko po to, by zatrzymać jak najwięcej ciepła w budynku oraz korzystać z odnawialnych źródeł energii. Oferowany przez nas produkt spełnia najwyższe wymagania w tym zakresie i będzie w naszym regionie jednym z pierwszych budynków tego typu.

Pierwszy etap inwestycji, który mamy przyjemność Państwu przedstawić obejmuje dwa budynki mieszkalne A (43 mieszkania) i B (50 mieszkań). W drugim etapie projektu „Sunset Park” planujemy jeszcze jeden budynek mieszkalny oraz budynek usługowo handlowy, który uzupełni tak potrzebną w tym miejscu funkcję sklepu osiedlowego, drobnych usług, rekreacji i przedszkola.

Każdy z budynków wyposażony jest w dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy pod budynkiem. Do dyspozycji mieszkańców są windy osobowe prowadzące z najniższego poziomu garażu do części mieszkalnej. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie, położone na najniższej kondygnacji. Komórki lokatorskie są bezpłatne. Do dyspozycji mieszkańców wydzielone są pomieszczenia na wózki i rowery.

Nasz kompleks skomunikowany będzie ze świeżo wyremontowaną ulicą Bielskiego. W kilkuletniej perspektywie planowane jest także poszerzenie i rozbudowa ul. Skorupki, która utworzy szybszą arterię komunikacyjną całego osiedla z ul. Grunwaldzką za pomocą ronda.

Oferowane metraże to 37 do 130 m², jako jedno, dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania. W zależności od położenia wszystkie one mają duże tarasy, balkony i loggie. Standard wykończenia i wyposażenia mieszkań:

 • Ściany konstrukcyjne: żelbetowe, z pustaków silikatowych, z pustaków pianobetonowych otynkowane tynkiem gipsowym
 • Ściany działowe: bloczki gipsowe typu Multigips pokryte szpachlą cienkowarstwową
 • Podłogi: wylewki cementowo-piaskowe
 • Instalacja wod-kan: podejścia bez urządzeń białego montażu
 • Instalacja grzewcza: grzejniki z głowicami termostatycznymi
 • Instalacja elektryczna: kompletna z gniazdkami i włącznikami (bez opraw oświetleniowych), przyłącze do kuchni elektrycznej
 • Instalacja domofonowa kompletna
 • Drzwi do lokalu w okleinie drewnopodobnej lub jednobarwnej, z wizjerem, dwa zamki
 • Drzwi wewnątrz lokalu do poszczególnych pomieszczeń brak
 • Wentylacja pomieszczeń: mechaniczna
 • Stolarka okienna: PCV o parametrach Uw= 0,9 W/(m²·K) wszystkie okna typu balkonowego
 • Barierki zewnętrzne: stal nierdzewna wypełniona szkłem
 • Dostępne media w budynku: prąd, woda i kanalizacja oraz ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej

Rozpoczęcie budowy obu budynków planowane jest na II kwartał 2022 r., zakończenie na III/IV kwartał 2023 r.

Ceny brutto powierzchni 1m² lokalu mieszkalnego w przedsprzedaży zaczynają się od 6 990zł, jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym 35 000zł brutto. Do każdego mieszkania komórka lokatorska lub boks garażowy gratis.

Zakup mieszkania wiąże się w pierwszej kolejności z dokonaniem rezerwacji. W tym celu zawieramy z klientem umowę rezerwacyjną. Klient w ciągu 5 dni wnosi opłatę rezerwacyjną w kwocie 10 000zł. Umowa rezerwacyjna obowiązuje do momentu zawarcia umowy deweloperskiej (w trybie ustawy z dnia 16 września 2011r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego). Zawieranie umów deweloperskich planujemy na II kwartał 2022r. po rozpoczęciu procesu budowy.

W przypadku podpisania umowy deweloperskiej wniesiona przez klienta kaucja zostanie zaliczona na poczet zaliczki na poczet zakupu mieszkania. Pozostała kwota będzie rozłożona na 8-9 rat po około 10% wartości mieszkania w regularnych odstępach na całej przestrzeni procesu budowy. Dla każdego klienta zostanie założony w banku indywidualny rachunek powierniczy, na który klient będzie wpłacał raty za mieszkanie. Rachunek powierniczy będzie miał charakter rachunku otwartego, tzn. że po wykonaniu danego etapu prac. Środki klientów zgromadzone na rachunku będą wypłacane deweloperowi w kwocie do wysokości procentowego zaawansowania danego etapu prac. Umożliwiamy klientowi dostosowanie harmonogramu płatności do indywidualnych warunków, np. transz kredytów itp.

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią standardu wykończenia czy wyposażenia objętego naszą ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych.

Infores Developer

Biuro Informacji i Sprzedaży Mieszkań Czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Mariusz Bodzioch Tel. 602 778 250, mariusz@infores.net

Grzegorz Polański Tel. 606 304 000, grzegorz@infores.net

Iwona Szewczyk Tel. 790 778 250, iwona@infores.net

ul. Lwowska 11, 37-700 Przemyśl, NIP: 795-248-71-83, REGON: 180494695, KRS: 0000594152