Infores Business Park – Infores Developer

Logo Infores Business Park

Prawdziwe centrum biznesowe w świetnej lokalizacji
w Przemyślu

Tu wkrótce powstaną: salony firmowe, sklepy, biura i inne lokale usługowe. Szczególnie zapraszamy kliniki lekarskie, centra rehabilitacyjne, lekarzy, laboratoria, centra odnowy biologicznej itp. Nie zapominamy także o rozwijającej się branży beauty oraz fitness.
U nas znajdziesz idealną przestrzeń do rozwoju Twojego biznesu.

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję, która będzie realizowana w okresie 2023 i 2024 r w Przemyślu.
Obejmuje ona dwa kolejne budynki z powierzchniami handlowymi, usługowymi oraz biurowymi stanowiące wraz z pierwszym już oddanym do użytkowania biurowcem kompleks Infores Business Park.
Będzie to jedyne tego typu tak nowoczesne centrum biznesowe w naszym regionie.

Oferta obejmuje zróżnicowane metrażowo lokale handlowe, usługowe i biurowe zarówno na sprzedaż na własność jak i na wynajem.
Lokale handlowe na parterze w metrażach: od 60 do 300 m².
Lokale usługowe i biurowe na poszczególnych piętrach w metrażach: od 25 do 730 m², w układach zamkniętych jaki i powierzchniach typu open space.

  • Świetna lokalizacja w przemysłowo-handlowej części miasta.
  • Położenie przy głównej arterii komunikacyjnej Przemyśla, ul. Lwowskiej 11, bezpośredniej wylotówce wschodniej w stronę przejść granicznych z Ukrainą (odległość od przejścia granicznego w Medyce 9 km, odległość od powstającego przejścia granicznego w Malhowicach 12 km) i bezpośredniej trasie na zachód w stronę obwodnicy miasta dalej w kierunku autostrady A4.
  • Parking podziemny na blisko 100 miejsc postojowych dla właścicieli, najemców i pracowników centrum oraz parking zewnętrzny na ok 100 miejsc postojowych dla klientów i gości kompleksu.
  • Nowoczesne powierzchnie użytkowe z możliwością elastycznego dostosowania do Twojej specyfiki działalności.
  • Niskie koszty eksploatacji budynków, wysoka izolacyjność, wykorzystanie źródeł OZE.
  • Olbrzymie doświadczenie dewelopera zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i realizacji i modernizacji obiektów użytkowych.

Jeżeli w perspektywie dwóch lat poszukujesz nowoczesnej przestrzeni dla swojego biznesu, sklepu, gabinetu, kliniki i innych usług zapraszamy już teraz inwestorów, najemców, firmy i instytucje do zapoznania się ze szczegółami powstającego kompleksu.

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią standardu wykończenia czy wyposażenia objętego naszą ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych.

Infores Developer

Biuro Informacji i Sprzedaży Mieszkań Czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Mariusz Bodzioch Tel. 602 778 250, mariusz@infores.net

Grzegorz Polański Tel. 606 304 000, grzegorz@infores.net

Angelika Handzel Tel. 790 778 250, angelika@infores.net

ul. Lwowska 11, 37-700 Przemyśl, NIP: 795-248-71-83, REGON: 180494695, KRS: 0000594152