Sunset Park – Infores Developer

Sunset C

Zapraszamy do naszej najnowszej inwestycji deweloperskiej na rynku mieszkaniowym w Przemyślu obejmującej drugi, końcowy etap budowy osiedla SunsetPark przy ul. Bielskiego.
Realizowany trzeci budynek (C) składa się z 45 mieszkań dwu i trzy pokojowych o powierzchniach od 35m² do 59m² i jest architektoniczną kontynuacją dwóch poprzednich, stanowiących łącznie to niezwykłe i nowoczesne miejsce na mapie naszego miasta.

SunsetPark to nowatorska i niebanalna forma budownictwa, za którą stoi znane krakowskie biuro projektowe. Zaprojektowaliśmy idealne mieszkania odpowiadające bieżącym potrzebom rynku. Większość mieszkań wyróżniają rzadko spotykane tak duże i przestronne balkony oraz tarasy. Osiedle SunsetPark jest niezwykle atrakcyjnie lokalizowane na południowym wzgórzu, w otoczeniu zieleni z widokiem na panoramę miasta z większości mieszkań. Nasza inwestycja to najwyższy z dotychczas oferowanych standard techniczny mieszkań. Ostatni etap zmian przepisów dotyczących warunków technicznych, jakim muszą odpowiadać budynki obowiązujących po 2021 r. wprowadził m.in. nowe wymogi w zakresie izolacyjności współczynników ciepła dla ścian, dachów, okien i drzwi. Zmiany te wymuszają na inwestorach zastosowanie nowych rozwiązań izolacji termicznej oraz wybór odpowiedniego systemu grzewczego. Wszystko po to, by zatrzymać jak najwięcej ciepła w budynku oraz korzystać z odnawialnych źródeł energii. Oferowany przez nas produkt spełnia najwyższe wymagania w tym zakresie i będzie w naszym regionie jednym z pierwszych budynków tego typu. By spełnić zaostrzone wskaźniki zapotrzebowania na energię, wszystkie budynki SunsetPark, w tym oferowany wspomagany będzie z odnawialnych źródeł energii, w tym wypadku instalacji fotowoltaicznej.

Możemy pochwalić się 15 letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Oddaliśmy naszym klientom już ponad 600 mieszkań oraz 24 domy jednorodzinne.
Nasze inwestycje są zawsze w topowych lokalizacjach.
Cechuje nas elastyczność we współpracy z klientami w szczególności dotycząca zmian lokatorskich. Na odpowiednim etapie budowy ułatwiamy naszym klientom dostosowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to zarówno możliwości zmian układu ścian działowych, funkcji pomieszczeń jak i dostosowania instalacji wewnętrznych do własnych projektów wnętrz oraz indywidualnego wyposażenia mieszkania. Jeżeli nie znalazłeś mieszkania o metrażu i układzie, którego szukasz chętnie w miarę możliwości połączymy lub wydzielimy indywidualnie je dla Ciebie na odpowiednim etapie realizacji.
Pomagamy w formalnościach kredytowych.
Pomagamy także w finalnym wykończeniu mieszkania we współpracy z naszym partnerem https://podklucz-przemysl.pl/.
U nas komórki lokatorskie lub boksy garażowe (zamiennik komórki ulokowany w hali garażowej przy miejscu postojowym) są bezpłatne.

Budynek wyposażony jest w dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy. W budynku na najniższej kondygnacji znajduje się jeden lokal użytkowy. Budynek obsługuje winda prowadząca z najniższego poziomu garażu do części mieszkalnych. W najniższej kondygnacji rozlokowane są komórki lokatorskie przynależne do mieszkań. W halach garażowych dostępne są również boksy garażowe (substytut komórki lokatorskiej).  Dla mieszkańców dostępne jest pomieszczenie wózkarni.

Nasze osiedle skomunikowane jest z ulicą Bielskiego. W kilkuletniej perspektywie planowane jest także poszerzenie i rozbudowa ul. Skorupki, która utworzy szybszą arterię komunikacyjną całego osiedla z ul. Grunwaldzką.

Oferowane metraże to 35m² do 59m² jako dwu i trzy mieszkania. W zależności od położenia wszystkie one mają duże tarasy, balkony i loggie. Dajemy możliwość łączenia mieszkań. Standard wykończenia i wyposażenia mieszkań w ramach stanu deweloperskiego:

 • Ściany konstrukcyjne: żelbetowe, z pustaków silikatowych, z pustaków pianobetonowych otynkowane tynkiem gipsowym
 • Ściany działowe: bloczki gipsowe typu Multigips pokryte szpachlą cienkowarstwową
 • Podłogi: wylewki cementowo-piaskowe
 • Instalacja wod-kan: podejścia bez urządzeń białego montażu
 • Instalacja grzewcza: grzejniki z głowicami termostatycznymi
 • Instalacja elektryczna: kompletna z gniazdkami i włącznikami (bez opraw oświetleniowych), przyłącze 400V do kuchni elektrycznej
 • Instalacja domofonowa kompletna
 • drzwi do lokalu w okleinie drewnopodobnej lub z wizjerem, dwa zamki
 • wentylacja pomieszczeń: mechaniczna poprzez nawiewniki okienne i kratki higro sterowalne
 • stolarka okienna: PCV o parametrach Uw= 0,9 W/(m²·K), niemal wszystkie okna w budynku do podłogi
 • barierki zewnętrzne: stal nierdzewna wypełniona szkłem
 • Ddstępne media w budynku: prąd, woda i kanalizacja oraz ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej

We współpracy z gronem wykwalifikowanych architektów oraz ekip wykończeniowych wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, szukających pomocy w planowaniu, projektowaniu oraz wykończeniu swoich czterech kątów.
Ekipa Pod Klucz Przemyśl zajmuje się całościowym wykończeniem wnętrz począwszy od konsultacji z architektem, zakupu niezbędnych materiałów, po kompleksowe prace wykończeniowe. W ramach wybranych pakietów pokrywa koszty materiałów oraz robocizny. Koordynuje całość prac remontowych a także pomaga w dalszym kompletnym wyposażeniu. Idealne rozwiązanie do osób które nie mają czasu na zajmowanie się remontem, kupowaniem materiałów i pilnowaniem ekipy wykończeniowej ale też dla tych, którzy chcą uniknąć stresu i niepotrzebnych pomyłek, które są nieuniknione w procesie projektowania i wykończenia bez wcześniejszego doświadczenia. Decydując się na współpracę oszczędzisz swój czas i pieniądze! Zaufaj specjalistom a etap remontu zakończysz bez niemiłych niespodzianek oraz nieprzewidzianych kosztów.
Zapraszamy na stronę https://podklucz-przemysl.pl/

Budowa budynku C rozpoczęła się w czwartym kwartale 2023 r., zakończenie planowane jest na przełomie II i III kwartału 2025 r.

Sprzedaż planowana jest od grudnia 2023 r. Zakup mieszkania wiąże się zawarciem notarialnej umowy przedwstępnej tj. tzw. umowy deweloperskiej w trybie ustawy z dnia 20 maja 2021r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym

Płatność za mieszkanie podzielona jest na kilka rat płatnych w trakcie budowy oraz raty końcowej. Umożliwiamy klientowi dostosowanie harmonogramu płatności do indywidualnych potrzeb.

Dla każdego klienta zostanie założony w banku indywidualny rachunek, na który klient będzie wpłacał raty za mieszkanie. 100% środków wpłacanych za mieszkanie przechodzi przez rachunek powierniczy. Rachunek powierniczy będzie miał charakter rachunku otwartego, tzn. że po wykonaniu danego etapu prac środki klientów zgromadzone na rachunku będą wypłacane deweloperowi w kwocie do wysokości procentowego zaawansowania danego etapu prac.
Kupując mieszkanie otrzymujesz własność w oddzielną Księgą Wieczystą wraz z udziałem we własności gruntu pod budynkiem. Komórka lokatorska jest pomieszczeniem przynależnym do mieszkania. Miejsce postojowe w garażu podziemnym i ewentualny boks garażowy na zasadzie wyłącznego prawa do korzystania z części wspólnych z wyłączeniem innych osób.

Nowoczesne budownictwo to energooszczędność i tania eksploatacja. Dbamy o to, aby przyszłe koszty zarządzania i utrzymania nieruchomości były na niskim poziomie. Kupując mieszkanie klienci stworzą wspólnotę mieszkaniową, w której imieniu zarządzać budynkiem będzie wybrany administrator.

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią standardu wykończenia czy wyposażenia objętego naszą ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych.

Infores Developer

Biuro Informacji i Sprzedaży Mieszkań Czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Mariusz Bodzioch Tel. 602 778 250, mariusz@infores.net

Grzegorz Polański Tel. 606 304 000, grzegorz@infores.net

Iwona Szewczyk Tel. 790 778 250, iwona@infores.net

ul. Lwowska 11, 37-700 Przemyśl, NIP: 795-248-71-83, REGON: 180494695, KRS: 0000594152