O nas

Działamy na rynku od 1996 roku specjalizując się w nowoczesnych technologiach budowlanych, instalacyjnych i informatycznych. Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem systemów alarmowych, monitoringu, instalacji p. poż., kontroli dostępu, sieci komputerowych i telekomunikacyjnych, instalacji elektrycznych oraz instalacji inteligentnych domów.
We wszystkich naszych specjalizacjach posiadamy bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, które pozwalają w bardzo trafny i efektywny sposób dobierać rozwiązania dla naszych klientów.

Branżą typowo budowlaną zajmujemy się z powodzeniem od kilku lat oferując bardzo elastyczną ofertę developerską. W jej ramach specjalizujemy się w budowie wolnostojących domów jednorodzinnych oraz mieszkań i apartamentów w budynkach wielorodzinnych. Budujemy na własnym gruncie i za własne środki, przez co gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo, terminowość i skuteczność w działaniu. W budowaniu przede wszystkim stawiamy na jakość. Tereny pod inwestycje wybieramy bardzo starannie biorąc pod uwagę wszystkie czynniki ważne ze względu na prestiż i wygodę zamieszkania. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy swoją opinią mogą potwierdzić nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi wykonawcami posiadającymi odpowiednią wiedzą i dysponującymi niezbędnym sprzętem budowlanym. Jesteśmy w stanie zaoferować i wykonać inwestycję w dowolnym standardzie, nie tylko w tzw. standardzie developerskim, ale również oddać dom kompleksowo wykończony. Skupiamy wokół siebie projektantów i najlepsze ekipy wykończeniowe, łącznie z wykonawstwem ogrodów. Wspólnie jesteśmy gotowi służyć naszym klientom doradztwem na każdym etapie wykonywania inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.