O nas – Infores Developer

Perfekcja i Kreatywność

Od 1996 roku specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach informatycznych, instalacyjnych i budowlanych. Jesteśmy znani w regionie jako dostawca rozwiązań sprzętowych oraz oprogramowania IT, a także integrator systemów fiskalnych.

Z powodzeniem kompleksowo wykonujemy instalacje elektryczne, teleinformatyczne, dozoru mienia oraz systemy automatyki budynkowej. Idziemy z duchem czasu, rozwijając się w technologiach OZE. Wykonujemy m.in. termomodernizacje, instalacje fotowoltaiczne, instalujemy pompy ciepła, zarówno u klientów indywidualnych jaki i w przedsiębiorstwach oraz instytucjach.

Naszym wielkim sukcesem od ponad dekady jest dział zajmujący się budownictwem mieszkaniowym, jedno i wielorodzinnym. Od podstaw kompleksowo realizujemy budowę budynków mieszkalnych zawsze w świetnych lokalizacjach i w bardzo atrakcyjnej ofercie. Oddaliśmy do użytkowania już ponad 500 lokali mieszkalnych oraz 24 domy jednorodzinne. Takie miejsca jak „InfiorePark”, „InforesPark” oraz „SunPark” tworzą naszą wizytówkę nowoczesnego budownictwa i pięknie wkomponowały się w wizerunek naszego miasta. Przed nami kolejne wyzwania i nowe projekty, które będą realizowane w niezwykle atrakcyjnej i bardzo lubianej przez mieszkańców lokalizacji. Przygotowujemy dwa nowe osiedla budynków wielorodzinnych: „SunsetPark” oraz „SunrisePark”.

Nasze doświadczenia budowlane to nie tylko lokale mieszkalne, ale także realizacja powierzchni biurowych, handlowo-usługowych oraz magazynowych. Infores BusinessPark to przykład nowoczesnego budownictwa użytkowego położonego w sercu przemysłowo-handlowej dzielnicy miasta, którym możemy się pochwalić.

Ważną częścią naszego biznesu są wykonywane przez nas modernizacje budynków przemysłowych, szkół, uczelni wyższych i innych instytucji. Za nami kilka udanych projektów termomodernizacji oraz modernizacji obiektów użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstw.

W każdej z powyższych dziedzin naszej działalności dysponujemy odpowiednią kadrą pracowników i współpracowników posiadających dużą wiedzę i doświadczenie. Współpraca z wieloma sprawdzonymi dostawcami i kontrahentami gwarantuje, że możemy zaoferować naszym klientom produkt i usługę najlepiej dostosowaną do ich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy.

Nasze dotychczasowe realizacje

 • InFiore Park 5

  ...

  Zobacz projekt
 • Infores Business Park

  Miło nam poinformować, że zakończyliśmy realizację inwestycji komercyjno-biurowej przy ul. Lwowskiej w Przemyślu....

  Zobacz projekt
 • Infores Park

  Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie....

  Zobacz projekt
 • Sun Park

  Po raz kolejny bardzo dziękujemy za zaufanie. Wszystkie mieszkania sprzedane! Wkrótce nowe informacje o kolejnej inwestycji....

  Zobacz projekt
 • Case
  In fiore

  Najlepszy adres w Ostrowie...

  Zobacz projekt
 • Osiedle
  Domów

  Osiedla domów bliźniaczych. Osiedle Ostrów I. Osiedle Ostrów II....

  Zobacz projekt