Sunset Park TEST – Infores Developer

Do sprzedania gotowe mieszkania, umów się na spotkanie przyjdź i obejrzyj

Budynek A

Mieszkanie A01.08


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie A01.09


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie A02.05


KARTA MIESZKANIA

Budynek B

Mieszkanie B01.01


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B01.09


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B02.01


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B02.04


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B02.05


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B02.09


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B03.04


KARTA MIESZKANIA

Mieszkanie B03.09


KARTA MIESZKANIA

Miło nam poinformować Państwa o naszej najnowszej ofercie na rynku mieszkaniowym w Przemyślu. Jak to już jest w zwyczaju, inwestycja, którą rozpoczynamy charakteryzuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją i niebanalną nowoczesną architekturą. Osiedle „SunSet PARK”, bo tak nazywa się nasze przedsięwzięcie deweloperskie położone jest w bardzo lubianej przez mieszkańców części dzielnicy Zasanie, przy ul. Bielskiego w Przemyślu. Bliskość centrum, atrakcyjne położenie na południowej części wzgórza, otaczająca zieleń i pełna infrastruktura osiedlowa to nie wszystkie jego atuty. Naszą inwestycję będzie wyróżniać także najwyższy z dotychczas oferowanych standard techniczny mieszkań. Ostatni etap zmian przepisów dotyczących warunków technicznych, jakim muszą odpowiadać budynki obowiązujących od 2021 r. wprowadził m.in. nowe wymogi w zakresie izolacyjności współczynników ciepła dla ścian, dachów, okien i drzwi. Zmiany te wymuszają na inwestorach zastosowanie nowych rozwiązań izolacji termicznej oraz wybór odpowiedniego systemu grzewczego. Wszystko po to, by zatrzymać jak najwięcej ciepła w budynku oraz korzystać z odnawialnych źródeł energii. Oferowany przez nas produkt spełnia najwyższe wymagania w tym zakresie i będzie w naszym regionie jednym z pierwszych budynków tego typu.

Pierwszy etap inwestycji, który mamy przyjemność Państwu przedstawić obejmuje dwa budynki mieszkalne A (43 mieszkania) i B (50 mieszkań). W drugim etapie projektu „Sunset Park” planujemy jeszcze jeden budynek mieszkalny oraz budynek usługowo handlowy, który uzupełni tak potrzebną w tym miejscu funkcję sklepu osiedlowego, drobnych usług, rekreacji i przedszkola.

Każdy z budynków wyposażony jest w dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy pod budynkiem. Do dyspozycji mieszkańców są windy osobowe prowadzące z najniższego poziomu garażu do części mieszkalnej. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie, położone na najniższej kondygnacji. Komórki lokatorskie są bezpłatne.

Nasz kompleks skomunikowany będzie ze świeżo wyremontowaną ulicą Bielskiego. W kilkuletniej perspektywie planowane jest także poszerzenie i rozbudowa ul. Skorupki, która utworzy szybszą arterię komunikacyjną całego osiedla z ul. Grunwaldzką za pomocą ronda.

Oferowane metraże to 37 do 130 m², jako jedno, dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania. W zależności od położenia wszystkie one mają duże tarasy, balkony i loggie.

Standard wykończenia i wyposażenia mieszkań:

 • Ściany konstrukcyjne: żelbetowe, z pustaków silikatowych, z pustaków pianobetonowych otynkowane tynkiem gipsowym
 • Ściany działowe: bloczki gipsowe typu Multigips pokryte szpachlą cienkowarstwową
 • Podłogi: wylewki cementowo-piaskowe
 • Instalacja wod-kan: podejścia bez urządzeń białego montażu
 • Instalacja grzewcza: grzejniki z głowicami termostatycznymi
 • Instalacja elektryczna: kompletna z gniazdkami i włącznikami (bez opraw oświetleniowych), przyłącze do kuchni elektrycznej
 • Instalacja domofonowa kompletna
 • Drzwi do lokalu w okleinie drewnopodobnej lub jednobarwnej, z wizjerem, dwa zamki
 • Drzwi wewnątrz lokalu do poszczególnych pomieszczeń brak
 • Wentylacja pomieszczeń: mechaniczna
 • Stolarka okienna: PCV o parametrach Uw= 0,9 W/(m²·K) wszystkie okna typu balkonowego
 • Barierki zewnętrzne: stal nierdzewna wypełniona szkłem
 • Dostępne media w budynku: prąd, woda i kanalizacja oraz ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej

We współpracy z gronem wykwalifikowanych architektów oraz ekip wykończeniowych wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, szukających pomocy w planowaniu, projektowaniu oraz wykończeniu swoich czterech kątów.
Ekipa Pod Klucz Przemyśl zajmuje się całościowym wykończeniem wnętrz począwszy od konsultacji z architektem, zakupu niezbędnych materiałów, po kompleksowe prace wykończeniowe. W ramach wybranych pakietów pokrywa koszty materiałów oraz robocizny. Koordynuje całość prac remontowych a także pomaga w dalszym kompletnym wyposażeniu. Idealne rozwiązanie do osób które nie mają czasu na zajmowanie się remontem, kupowaniem materiałów i pilnowaniem ekipy wykończeniowej ale też dla tych, którzy chcą uniknąć stresu i niepotrzebnych pomyłek, które są nieuniknione w procesie projektowania i wykończenia bez wcześniejszego doświadczenia.
Decydując się na współpracę oszczędzisz swój czas i pieniądze! Zaufaj specjalistom a etap remontu zakończysz bez niemiłych niespodzianek oraz nieprzewidzianych kosztów.
Zapraszamy na stronę https://podklucz-przemysl.pl/

Budowa budynków A i B rozpoczęła się w czerwcu 2022 r., zakończenie planowane jest na przełom III/IV kwartału 2023 r.

Ceny brutto powierzchni 1m² lokalu mieszkalnego zawierają się od 6 590 zł do 7 490 zł. Do każdego mieszkania komórka lokatorska lub boks garażowy* gratis.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym przy zakupie mieszkania to 39 000zł brutto.

*boks garażowy to zamknięta indywidualna przestrzeń dla klienta w hali garażowej wielości komórki lokatorskiej zazwyczaj obok miejsca postojowego.

Sprzedaż inwestycji już ruszyła. Zakup mieszkania wiąże się zawarciem notarialnej umowy przedwstępnej tj. tzw. umowy deweloperskiej w trybie ustawy z dnia 16 września 2011r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Płatność za mieszkanie podzielona jest na kilka rat płatnych w trakcie budowy oraz raty końcowej. Umożliwiamy klientowi dostosowanie harmonogramu płatności do indywidualnych potrzeb.

Dla każdego klienta zostanie założony w banku indywidualny rachunek, na który klient będzie wpłacał raty za mieszkanie. 100% środków wpłacanych za mieszkanie przechodzi przez rachunek powierniczy. Rachunek powierniczy będzie miał charakter rachunku otwartego, tzn. że po wykonaniu danego etapu prac środki klientów zgromadzone na rachunku będą wypłacane deweloperowi w kwocie do wysokości procentowego zaawansowania danego etapu prac.

Nowoczesne budownictwo to energooszczędność i tania eksploatacja. Dbamy o to, aby przyszłe koszty zarządzania i utrzymania nieruchomości były na niskim poziomie.

Myślisz o mieszkaniu jako inwestycji. Nie mogłeś trafić lepiej. Zainwestuj w miasto z perspektywą rozwoju transgranicznego i turystycznego. Jesteśmy pewni, że potencjalny zwrot z inwestycji jest dużo wyższy niż w większych miastach wojewódzkich.

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią standardu wykończenia czy wyposażenia objętego naszą ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych.

Infores Developer

Biuro Informacji i Sprzedaży Mieszkań Czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Mariusz Bodzioch Tel. 602 778 250, mariusz@infores.net

Grzegorz Polański Tel. 606 304 000, grzegorz@infores.net

Iwona Szewczyk Tel. 790 778 250, iwona@infores.net

ul. Lwowska 11, 37-700 Przemyśl, NIP: 795-248-71-83, REGON: 180494695, KRS: 0000594152